HP OmniBook 7 Core 7-240H/24GB/1TB/Win11 Touch OLED
SKU:
4114572744
MPN:
16-az0003nw (CX6G2EA) | 6itt
€1326.40
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 7 240H |
| Prosessori | Intel® Core™ 7 240H (10 cores, 16 threads, 1.80-5.20 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2048 x 1280 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Latausteho | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistöHDR 500 |
| Korkeus | 15 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 254 mm |
| Paino | 1,91 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
