HP Omnibook X FLIP 14 Ultra 5-226V/16GB/1TB/Win11 Touch
SKU:
4114801013
MPN:
14-fm0040nw (CW9W6EA) | 6cYw
€1237.48
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – laitteistotason AI-tuki |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 5 226V |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 5 226V (8 cores, 8 threads, 2.10-4.50 GHz, 8MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Arc™ Graphics 130V |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 59 Wh |
| Väri | Navy |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Corning Gorilla Glass 3 |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 14,6 mm |
| Leveys | 313 mm |
| Syvyys | 219 mm |
| Paino | 1,38 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
