HP OmniBook X Flip 16 Ryzen AI 5-340/16GB/512/Win11 Touch PA
SKU:
4114851889
MPN:
16-ar0013dx (B5UJ4UA) | 6o0W
€936.75
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 5 340 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 cores, 12 threads, 2.00–4.80 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 840M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 68 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W , Min. 28 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Temperature sensor , Accelerometer , Gyroscope |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 15,3 mm |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 246 mm |
| Paino | 1,89 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
