HP Probook 4 G1i I5-1334U/24GB/2TB/Win11P
SKU:
4114774885
MPN:
D0MG6ET | 6fP5
€1415.65
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel UHD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 56 Wh |
| Latausteho | Max. 100 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Temperature sensor , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 17 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 251 mm |
| Paino | 1,78 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
