HP ProBook 450 G10 i5-1334U/32GB/512/Win11
SKU:
4112372825
MPN:
AD1R9ET | 5vuo
€923.60
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistöSplash-resistant keyboard |
| Korkeus | 19,9 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 234 mm |
| Paino | 1,79 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD |
