HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050
SKU:
4114087462
MPN:
15-fb3026nw (C38YXEA) | 6c4Q
€996.14
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 240 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 240 (6 cores, 12 threads, 4.30–5.00 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1024 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 200 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 23,5 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 255 mm |
| Paino | 2,29 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5050 , AMD Radeon™ 760M |
