HyperX OMEN 15 i7-14650HX/24GB/1TB/Win11 RTX5060 180Hz
SKU:
4114459100
MPN:
15-ga0004nw (D4JR5EA) | 6fiQ
€1679.91
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HyperX |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,3" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 180 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Latausteho | Max. 280 W , Min. 100 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 280 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 23 mm |
| Leveys | 343 mm |
| Syvyys | 253 mm |
| Paino | 2,21 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
