Lenovo IdeaPad Slim 3-15 i5-13420H/24GB/512/Win11
SKU:
4113248057
MPN:
83K100CWPB | 5E67
€975.36
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB24 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,9 mm |
| Leveys | 344 mm |
| Syvyys | 240 mm |
| Paino | 1,63 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
