Lenovo IdeaPad Slim 3-15 Ryzen 5-150/24GB/512/Win11
SKU:
4114973706
MPN:
83K700HJPB | 6nLe
€858.90
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 150 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 150 (6 cores, 12 threads, 3.30–4.55 GHz, 19 MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 40 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 660M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 60 Wh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,9 mm |
| Leveys | 344 mm |
| Syvyys | 240 mm |
| Paino | 1,63 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
