Lenovo Legion 5-15 Ryzen 7-260/32GB/512+2TB/Win11 RTX5060 OLED
SKU:
4114604728
MPN:
83M00027PB | 6kM8
€1936.58
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 7 260 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 7 260 (8 cores, 16 threads, 3.80–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB , 512 GB |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 15,1" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 245 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistöHDR True Black 600 |
| Korkeus | 21,5 mm |
| Leveys | 345 mm |
| Syvyys | 255 mm |
| Paino | 1,90 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
