Lenovo Legion 7-16 Ultra 7-255HX/32GB/1TB RTX5060 OLED
SKU:
4113381303
MPN:
83KY003XPB | 5EnW
€2063.15
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö , Slim GeForce RTX |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 255HX (20 cores, 20 threads, 1.80-5.20 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 1 |
| Väri | Valkoinen |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Built-in camera switch , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 245 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistöHDR True Black 1000 |
| Korkeus | 17,9 mm |
| Leveys | 361 mm |
| Syvyys | 263 mm |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
