Lenovo Legion Pro 5-16 Ultra 9-275HX/64GB/1TB RTX5060 OLED 165Hz
SKU:
4114728636
MPN:
83F3003EPB | 6lFl
€2139.87
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun kapasiteetti | 80 Wh |
| Latausteho | Max. 245 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Built-in camera switch , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 245 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistöHDR True Black 1000 |
| Korkeus | 25,9 mm |
| Leveys | 364 mm |
| Syvyys | 268 mm |
| Paino | 2,43 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
