Lenovo ThinkBook 14 G9 Core 5-210H/16GB/512/Win11P
SKU:
4114168143
MPN:
21UY007EPB | 6c75
€1098.01
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 5 210H |
| Prosessori | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Akun kapasiteetti | 48 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 17,5 mm |
| Leveys | 314 mm |
| Syvyys | 224 mm |
| Paino | 1,36 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
