Lenovo ThinkPad P1 Ultra 7-165H/32GB/1TB/Win11P RTX4070 165Hz
SKU:
4111563803
MPN:
21KV0023PB | 5q56
€4222.58
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , For gaming , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 165H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 165H (16 cores, 22 wątki, 1.40-5.00 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 170 WPlug: Lenovo Slim Tip |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyIntel vProTrackpoint |
| Korkeus | 17,1 mm |
| Leveys | 355 mm |
| Syvyys | 242 mm |
| Paino | 1,82 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
