Lenovo ThinkPad P14s Ultra 7-165H/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113376953
MPN:
21G2000MPB | 5Glv
€3077.20
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , Graphic design , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 165H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 165H (16 cores, 22 wątki, 1.40-5.00 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 96 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,5" |
| Näytön resoluutio | 3072 x 1920 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 430 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 4 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB4 Type-CSmart Card Reader – 1 pc. |
| Akun kapasiteetti | 75 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyTrackpoint |
| Julkaisuvuosi | 2024 |
| Korkeus | 18,5 mm |
| Leveys | 325 mm |
| Syvyys | 227 mm |
| Paino | 1,61 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX 500 Ada |
