Lenovo ThinkPad X1 Carbon Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113318733
MPN:
21NX009CPB | 5Fyp
€3714.47
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255U |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 255U (12 cores, 14 threads, 1.70-5.20 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Infrared camera , UHD |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7Built-in 5G modem |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CNano-SIM card slot – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 |
| Akun kapasiteetti | 57 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum laptop interior , Matrix cover made of carbon fiber |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 500 |
| Korkeus | 17 mm |
| Leveys | 313 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 1,06 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
