MSI Crosshair A16 HX Ryzen 7-8840HX/64GB/1TB RTX5060
SKU:
4114432665
MPN:
Crosshair A16 HX | D8WFKG-023XPL | 5JuB
€1910.72
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 7 8840HX |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 7 8840HX (12 cores, 24 wątki, 2.90–5.10 GHz, 64 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 96 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 240 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 27,9 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 266 mm |
| Paino | 2,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5060 , AMD Radeon™ 610M |
