MSI Cyborg 15 Black Edition i7-13620H/32GB/2TB/Win11X RTX4050
SKU:
4114958274
MPN:
Cyborg 15 Black Edition | A13VE-2416XPL | 6f8R
€1745.59
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-13620H |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 45 W |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun kapasiteetti | 54 Wh |
| Latausteho | Max. 120 W , Min. 35 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Blue |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 120 W |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 22,9 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Syvyys | 251 mm |
| Paino | 1,98 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
