MSI Cyborg 17 i7-13620H/24GB/512 RTX5060 144Hz
SKU:
4114507790
MPN:
Cyborg 17 | B13WFKG-267XPL | 6f9q
€1479.17
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-13620H |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 96 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 17,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 55 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 55.2 Wh |
| Latausteho | Max. 120 W , Min. 35 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 120 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 22,2 mm |
| Leveys | 399 mm |
| Syvyys | 258 mm |
| Paino | 2,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
