MSI Katana 17 i5-13420H/32GB/2TB RTX3050 144Hz
SKU:
4113587719
MPN:
Katana 17 | B13UCRK-1605XPL | 5J54
€1428.03
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
Käyttöjärjestelmä:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 17,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Näytönohjaimen muisti | 4 GB GDDR6 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 25,2 mm |
| Leveys | 398 mm |
| Syvyys | 273 mm |
| Paino | 2,60 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
