MSI Modern 14 Ryzen 5-7430U/16GB/512/Win11
SKU:
4112621819
MPN:
Modern 14 | C7M-294PL | 5y9Q
€625.98
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 2.0 – 2 pcs.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun kapasiteetti | 3-cell, 3448 mAh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 19,4 mm |
| Leveys | 320 mm |
| Syvyys | 223 mm |
| Paino | 1,40 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
