MSI Prestige 13 AI Ultra 7-355/32GB/1TB/Win11P OLED
SKU:
4114483618
MPN:
Prestige 13 AI+ | A3MG-021PL | 6f9m
€1605.86
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 355 |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 355 (8 cores, 8 threads, 1.70-4.70 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 13,3" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetThree built-in microphones |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 53.8 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W , Min. 12 W |
| Väri | Platinum |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | MIL-STD-810G military standard |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 15,9 mm |
| Leveys | 299 mm |
| Syvyys | 210 mm |
| Paino | 0,90 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
