MSI Thin A15 Ryzen 5-7535HS/32GB/512/Win11X RTX3050 144Hz
SKU:
4111302652
MPN:
Thin A15 | B7UC-258XPL | 5m5J
€1085.05
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.30-4.55 GHz, 16 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen teho (TGP) | 40 W |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 45 W |
| Näytönohjaimen muisti | 4 GB GDDR6 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CMicrophone input – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 3-cell, 4600 mAh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Blue |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 120 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 21,7 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 254 mm |
| Paino | 1,86 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 660M , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
