Dell Precision 3591 Ultra 5 135H/64GB/1TB/Win11P RTXA500 4GB
SKU:
4114459079
MPN:
N156P3591EMEA_VP | 6iuy
€2164.77
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Dell |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 5 135H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 135H (14 cores, 18 threads, 1.70-4.60 GHz, 18MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | NVIDIA |
| Graphics card memory | 4 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 1GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 64 Wh |
| Charging Power | Max 130 W , Min. 28 W |
| Color | Gray |
| Sensors | Light sensor , Accelerometer |
| Backlit keyboard | Yes |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C130 W |
| Additional information | Matrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 24,7 mm |
| Width | 356 mm |
| Depth | 233 mm |
| Weight | 1,79 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA RTX 500 Ada |
