Dell Precision 3591 Ultra 5 135H/64GB/1TB/Win11P RTXA500 4GB
SKU:
4114459079
MPN:
N156P3591EMEA_VP | 6iuy
€2165.28
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 5 135H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 5 135H (14 cores, 18 threads, 1.70-4.60 GHz, 18MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 60 Hz |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CHDMI – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 64 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max 130 W , Min. 28 W |
| Värv | Hall |
| Andurid | Light sensor , Accelerometer |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C130 W |
| Lisainfo | Matrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 24,7 mm |
| Laius | 356 mm |
| Sügavus | 233 mm |
| Kaal | 1,79 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA RTX 500 Ada |
