Dell Precision 3591 Ultra 5 135H/64GB/1TB/Win11P RTXA500 4GB
SKU:
4114459079
MPN:
N156P3591EMEA_VP | 6iuy
€2164.77
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 5 135H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 5 135H (14 cores, 18 threads, 1.70-4.60 GHz, 18MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 4 GB GDDR6 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 1GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CHDMI – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 64 Wh |
| Latausteho | Max 130 W , Min. 28 W |
| Väri | Harmaa |
| Anturit | Light sensor , Accelerometer |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | Liitin: USB-C130 W |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 24,7 mm |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 233 mm |
| Paino | 1,79 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX 500 Ada |
