Acer Swift Lite 14 i5-1334U/16GB/2TB/Win11
SKU:
4113587659
MPN:
SFL14-53M || NX.J2ZEP.001 | 5K7S
€923.60
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-1334U |
| Processor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | WiFi 6Bluetooth module |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 58 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 16,9 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 218 mm |
| Weight | 1,35 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
