Acer Swift Lite 14 i5-1334U/16GB/2TB/Win11
SKU:
4113587659
MPN:
SFL14-53M || NX.J2ZEP.001 | 5K7S
€923.81
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | WiFi 6Bluetooth module |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 58 Wh |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 16,9 mm |
| Laius | 313 mm |
| Sügavus | 218 mm |
| Kaal | 1,35 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
