ASUS Expertbook B9 Ultra 7-356H/32GB/1TB/Win11P OLED Touch
SKU:
4114902738
MPN:
B9406CAA-TH0246X | 6jbd
€3333.41
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 356H |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 356H (16 cores, 16 threads, 1.90-4.70 GHz, 18MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 600 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel® Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Charging Power | Max. 90 W , Min. 80 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Corning Gorilla Glass , Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 VPlug: USB-C4.5 A90 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 500 |
| Height | 16,4 mm |
| Width | 311 mm |
| Depth | 213 mm |
| Weight | 1,10 kg |
| Included Accessories | Charger , Case |
| Keyboard Layout | QWERTY |
