ASUS Expertbook B9 Ultra 7-356H/32GB/1TB/Win11P OLED Touch
SKU:
4114902738
MPN:
B9406CAA-TH0246X | 6jbd
€3333.41
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 356H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 356H (16 cores, 16 threads, 1.90-4.70 GHz, 18MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 600 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 90 W , Min. 80 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Corning Gorilla Glass , Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 VPistik: USB-C4.5 A90 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 500 |
| Kõrgus | 16,4 mm |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 213 mm |
| Kaal | 1,10 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Case |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
