ASUS Zenbook S 16 Ryzen 9-465/32GB/1TB/Win11P OLED Touch 120Hz
SKU:
4114728880
MPN:
UM5606GA-SR206X | 6dho
€1987.40
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 465 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 465 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 500 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in four speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 83 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 20 V3.4 A68 W |
| Additional information | Matrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadHDR True Black 1000 |
| Height | 12,9 mm |
| Width | 354 mm |
| Depth | 243 mm |
| Weight | 1,50 kg |
| Included Accessories | Charger , Case |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
