ASUS Zenbook S 16 Ryzen 9-465/32GB/1TB/Win11P OLED Touch 120Hz
SKU:
4114728880
MPN:
UM5606GA-SR206X | 6dho
€1987.40
1 tellitav
1 tellitav
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – riistvaraline AI tugi |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 9 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 9 465 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 9 465 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 83 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 20 V3.4 A68 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 1000 |
| Kõrgus | 12,9 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 243 mm |
| Kaal | 1,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija , Case |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics |
