Gigabyte GAMING A16 PRO Core 7 240H/64GB/1TB+1TB RTX5070Ti 165Hz
SKU:
4114982856
MPN:
DXHG4EECC4SD | 6mvy
€2533.15
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Gigabyte |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , For the student , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 7 |
| Processor name | Intel® Core™ 7 240H |
| Processor | Intel® Core™ 7 240H (10 cores, 16 threads, 1.80-5.20 GHz, 24MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 165 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel , NVIDIA |
| Graphics card | Intel Arc™ Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Graphics Card Power (TGP) | 150 W |
| Maximum graphics card power (TGP) | 150 W |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 73 Wh |
| Charging Power | Max. 240 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Power supply | 200 WPlug: round – 4.5-2.9 mm |
| Release Year | 2024 |
| Height | 23 mm |
| Depth | 260 mm |
| Weight | 2,40 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
