Gigabyte GAMING A16 PRO Core 7 240H/64GB/1TB+1TB RTX5070Ti 165Hz
SKU:
4114982856
MPN:
DXHG4EECC4SD | 6mvy
€2533.15
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Gigabyte |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , For the student , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 7 240H |
| Prosessori | Intel® Core™ 7 240H (10 cores, 16 threads, 1.80-5.20 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjain | Intel Arc™ Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Näytönohjaimen teho (TGP) | 150 W |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 150 W |
| Näytönohjaimen muisti | 12 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 73 Wh |
| Latausteho | Max. 240 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Virtalähde | 200 WPlug: round – 4.5-2.9 mm |
| Julkaisuvuosi | 2024 |
| Korkeus | 23 mm |
| Syvyys | 260 mm |
| Paino | 2,40 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
