HP OmniBook 5 Flip x360 Core 5-120U/16GB/512/Win11 Touch
SKU:
4113423325
MPN:
14-fp0220nw (C1LU5EA) | 5ENX
€807.14
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ 5 |
| Processor name | Intel® Core™ 5 120U |
| Processor | Intel® Core™ 5 120U (10 cores, 12 threads, 1.40-5.00 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 68 Wh |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Sensors | Accelerometer , Gyroscope |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 45 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 18,4 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,62 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
