HP OmniBook 5 Flip x360 Core 5-120U/16GB/512/Win11 Touch
SKU:
4113423325
MPN:
14-fp0220nw (C1LU5EA) | 5ENX
€807.14
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 5 120U |
| Prosessori | Intel® Core™ 5 120U (10 cores, 12 threads, 1.40-5.00 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 68 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Accelerometer , Gyroscope |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 45 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 18,4 mm |
| Leveys | 313 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 1,62 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
