HP ProBook 450 G10 i5-1335U/16GB/1TB/Win11P
SKU:
4114593056
MPN:
85C57EA | 5ke8
€1186.68
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
512 GB1000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i5 |
| Processor name | Intel® Core™ i5-1335U |
| Processor | Intel® Core™ i5-1335U (10 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboardSplash-resistant keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 234 mm |
| Weight | 1,79 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel UHD |
