MSI Modern 15 H i7-13620H/16GB/512/Win11
SKU:
4111013529
MPN:
Modern 15 H | C13M-201PL | 5ae6
€962.41
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | For the student , Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ i7 |
| Processor name | Intel® Core™ i7-13620H |
| Processor | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Battery Capacity | 3-cell, 3448 mAh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 90 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 241 mm |
| Weight | 1,90 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
