MSI Modern 15 H i7-13620H/16GB/512/Win11
SKU:
4111013529
MPN:
Modern 15 H | C13M-201PL | 5ae6
€962.41
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-13620H |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Akun kapasiteetti | 3-cell, 3448 mAh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 90 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19,9 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 241 mm |
| Paino | 1,90 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
