HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050
SKU:
4114087469
MPN:
15-fb3026nw (C38YXEA) | 6c0P
€1097.76
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | HP |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 240 |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 240 (6 cores, 12 threads, 4.30–5.00 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 24 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 8 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 70 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | No system |
| Power supply | 200 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 23,5 mm |
| Width | 357 mm |
| Depth | 255 mm |
| Weight | 2,29 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5050 , AMD Radeon™ 760M |
