Lenovo IdeaPad Flex 5 Ryzen 5-7430U/16GB/512/Win11 Touch
SKU:
4114194078
MPN:
82XX00K2PB | 6cGZ
€807.14
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Connectors | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Capacity | 52.5 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W |
| Color | Light gray |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 65 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 17,8 mm |
| Width | 313 mm |
| Depth | 224 mm |
| Weight | 1,55 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ Graphics |
