Lenovo IdeaPad Flex 5 Ryzen 5-7430U/16GB/512/Win11 Touch
SKU:
4114194078
MPN:
82XX00K2PB | 6cGZ
€807.14
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun kapasiteetti | 52.5 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W |
| Väri | Light gray |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 17,8 mm |
| Leveys | 313 mm |
| Syvyys | 224 mm |
| Paino | 1,55 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
