Microsoft Surface Laptop 7 13’8 Ultra7/32GB/512GB/Win11Pro (Platynowy)
SKU:
4114665004
MPN:
EP2-21137 | 5woj
€3257.95
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Microsoft |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Processor name | Intel® Core™ Ultra 7 268V |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 cores, 8 threads, 2.20-5.0 GHz, 12MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| Screen size | 13,8" |
| Screen resolution | 2304 x 1536 |
| Display Brightness | 600 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CSurface Connect – 1 pc. |
| Color | Platinum |
| Fingerprint reader | No |
| Sensors | Light sensor |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 39 W |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 18 mm |
| Width | 301 mm |
| Depth | 220 mm |
| Weight | 1,35 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Arc™ Graphics 140V |
