Microsoft Surface Laptop 7 13’8 Ultra7/32GB/512GB/Win11Pro (Platynowy)
SKU:
4114665004
MPN:
EP2-21137 | 5woj
€3257.95
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Microsoft |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 268V |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 268V (8 cores, 8 threads, 2.20-5.0 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko | 13,8" |
| Näytön resoluutio | 2304 x 1536 |
| Näytön kirkkaus | 600 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CSurface Connect – 1 pc. |
| Väri | Platinum |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 39 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 18 mm |
| Leveys | 301 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 1,35 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Arc™ Graphics 140V |
