MSI Stealth A16 AI+ Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB/Win11P RTX 5070TI
SKU:
4113870222
MPN:
Stealth A16 AI+ A3XWHG-042PL | 5zsM
€3130.90
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | MSI |
|---|---|
| Product Intended Use | Business , For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| RAM | 32 GB |
| Maximum Supported RAM | 32 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen refresh rate | 240 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Maximum graphics card power (TGP) | 105 W |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers + four subwoofers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 1 pc. |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 240 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 20 mm |
| Width | 356 mm |
| Depth | 260 mm |
| Weight | 2,10 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
