MSI Stealth A16 AI+ Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB/Win11P RTX 5070TI
SKU:
4113870222
MPN:
Stealth A16 AI+ A3XWHG-042PL | 5zsM
€3130.90
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 105 W |
| Näytönohjaimen muisti | 12 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers + four subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 1 pc. |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 240 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 260 mm |
| Paino | 2,10 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
