Acer Nitro 16 Ryzen 5-8645HS/64GB/1TB+2TB/Win11 RTX4050 180Hz
SKU:
4113416250
MPN:
AN16-42 || NH.QPJEP.005 | 5HcH
€1885.32
1 available for order
1 available for order
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 8645HS |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 8645HS (6 cores, 12 threads, 4.30-5.00 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 2000 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen refresh rate | 180 Hz |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 6 GB GDDR6 |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | LAN 2.5GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 2 pcs. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | Multicolored |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Home |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 230 W |
| Additional information | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMulti-touchintuitive touchpadNVIDIA G-SyncSeparate numeric keyboard |
| Height | 27,9 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 279 mm |
| Weight | 2,65 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 760M |
