Acer Nitro 16 Ryzen 5-8645HS/64GB/1TB+2TB/Win11 RTX4050 180Hz
SKU:
4113416250
MPN:
AN16-42 || NH.QPJEP.005 | 5HcH
€1885.32
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 8645HS |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 8645HS (6 cores, 12 threads, 4.30-5.00 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 180 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | LAN 2.5GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 2 kpl. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 90 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 230 W |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 27,9 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Syvyys | 279 mm |
| Paino | 2,65 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 760M |
