Acer Nitro 16 Ryzen 5-8645HS/64GB/1TB+2TB/Win11 RTX4050 180Hz
SKU:
4113416250
MPN:
AN16-42 || NH.QPJEP.005 | 5HcH
€1885.32
1 tellitav
1 tellitav
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 8645HS |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 8645HS (6 cores, 12 threads, 4.30-5.00 GHz, 22 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 230 W |
| Lisainfo | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 27,9 mm |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 279 mm |
| Kaal | 2,65 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 760M |
