ASUS Chromebook 14″N50/8GB/128GB/ChromeOS
SKU:
4114835546
MPN:
CX1405CTA-S60930 | 6noe
€396.39
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal , Chromebook |
| RAM | 8 GB |
| Maximum Supported RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in mono speaker |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Connectors | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 42 Wh |
| Charging Power | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope |
| Height | 19,9 mm |
| Width | 325 mm |
| Depth | 215 mm |
| Weight | 1,39 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel Processor |
| Processor name | Intel Processor N50 |
| Processor | Intel Processor N50 (2 corese, do 3.40 GHz, 6 MB cache) |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Operating system | ChromeOS |
| Included Software | Recovery partition |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Included Accessories | Charger |
